Cookies kullanıyoruz. Bu web sitesini kullanarak kullanımlarını kabul etmiş oluyorsunuz.
OK
Sipariş durumunu x
Sign out

0 850 390 20 560 850 390 20 56

Ödeme ve Teslimat


www.lastik-online.com.tr , Delticom AG – Hannover tarafından online bir servis sizlere sunuyor.  

Bütün fiyatlara KDV dahildir.


Lastikleri elde etmeye biz basitleştiriyoruz. Paradan ve zamandan ekonomi ediyorsunuz ve biz lastikleri kapınıza kadar getiriyoruz. Eğer monte servisi istiyorsanız , yakınızdaki lastik monte eden firmaları size teklif edebiliriz.

Teslimatın iki seçeneği vardır. Birini seçin!

 
  1. Lastikler direkt evinize getirilecek. Fatura gönderdiğimiz yere , orada teslimati yapıyoruz. Lastikleri kendiniz monte edebilirsiniz veya bir montaj istasyonuna başvurabilirsiniz.
  2.  
  3. İsteğiniz üzerine , ikinci bir adrese lastikleri gönderebiliriz. Bu durumda sizden teslimat yapılacak yerin adresi ve sizin tarafından yetki verdiniz kişinin adı ve soyadı bilgisini istiyoruz.
  Normal durumda teslimat süresi 7 günden – 10 gün'e kadar , teslimatlarımızdan %90 10 günde teslim ediliyor . Dikkat : Teslimat süresi stokta bulunan istediğiniz lastiklere bağlıdır. Siparişinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz nakliye firması aracılı ile yapılacak. Teslimat tarihi ve Kargo paket numarası size e-mail ile bildirilecektir. Eğer teslimat tarihinin hakkında sorunuz varsa çekinmeyin ve lastik-online@delti.com 'a bize mail gönderin. Fiyatlar KDV dahildir ve aynı anda ülkenizinde nakliye ücretini içermektedir.  

Ödeme Seçenekleri


Lütfen tercih ettiğiniz ödeme şeklini seçiniz : Kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.Visa,Eurocard, Mastercard ,American Express,Diners,Solo ve Switch kabul ettiğimiz kart çeşitleridir. Lütfen öncelikle kart numaranızı girin. Sevk yapıldıkdan sonra borç tutarı kartınıza yansıtılacaktır, genelikle güvenlik nedeniyle kredi kartı numaranızın internet yoluyla bildirilmesi istemiyorsanız bize kredi kartı bilgilerinizi fakslayın ya da telefonla bildirin. Banka transferi ve çek yoluyla faturanın üzerinde belirtilen hesap numaralarına transfer yapabilirsiniz ya da aşağında yazılı olan adrese çek gönderebilirsiniz. Ödeme elimize ulaştıktan sonra lastikleriniz sevk edilecektir. Eğer ödeme seçenekleriyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.

Banka Hesap Adı; DELTİCOM AG ALMANYA İZMİR MERKEZ ŞUBESİ,
GARANTİ BANKASI – KORDON ŞUBESİ
Hesap Numarası; TL Hesabı, IBAN: TR45 0006 2000 8650 0006 2951 54
Hesap Numarası; EURO Hesabı, IBAN: TR67 0006 2000 8650 0009 0837 99
Adresimiz;
İSMET KAPTAN MAH. HÜRRİYET BULV. NO:1 MUSLUGİL İŞ HANI KAT:7 DAİRE:703
ÇANKAYA, KONAK / İZMİR
Telefon: 0 850 390 20 56

Revolutum'u da kabul ediyoruz -
Revolut kartınıza başvurarak hızlı ve kolay ödeme yapın

Rica ediyoruz, Lütfen bu adrese lastikleri iade etmeyin. Bu adrese iade edilen lastikleri kabul etmemiz mümkün değildir.Lütfen bize telefon açınız veya mail gönderin : lastik-online@delti.com.Lastikleri adresinizden gelip aldırtırız.